.

.

Fashionclubs 2.56 200pcs/set Црна Lanyard Hummer Затворач Ласо Папочната Врвка за мобилен телефон

Fashionclubs 2.56 200pcs/set Црна Lanyard Hummer Затворач Ласо Папочната Врвка за мобилен телефон

DEN 383.76
Достапност
Залиха

На рака ласо lanyard кабли со lobester затворач наоди одговара со користење како tidbits, шарм, кристал, копче прстен патент, значка држачот .На lanyard должина од врвот за да потоа крајот е 65mm/2.56 инчи,ве молиме проверете ја големината и пред купувањето;.Лесен и лесно да се поврзете кабли рака ласо lanyard со hummer затворач, лесно да се закачите / оддели;.Одлична diy додаток string рака подарок;.Пакетот вклучува : 200pcs црна lanyard hummer ремени;.Можете да ги користите овие ремени цело време за работи како што се флеш дискови, USB, адаптери, вашиот гласовен снимач, и неодамна, за да прикачите на вашиот градина алатки, така што тие уредно висат на вашата гаража куки.Тие се направени од лентата материјал и може да се одржи до долготрајната употреба.Идеален за луѓе да се носат мали уреди погодно.Чувајте ги вашите уреди безбедно и корисна за да се движат.Пакетот вклучува : 200pcs црна lanyard hummer ремени.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа