.

.

Простор Бункер Топката со Воздушна Пумпа: 20in/50cm Дијаметар за Возраст од 7-9, Хопот Топката, Кенгур, нешто големо, Hoppity Хоп, Скокање на Топката, Седат

Простор Бункер Топката со Воздушна Пумпа: 20in/50cm Дијаметар за Возраст од 7-9, Хопот Топката, Кенгур, нешто големо,

DEN 429.60
Достапност
Залиха

Надуени големина appr. 50cm/20in во дијаметар.Издржливи Земи n' зафат се справи.Идеален за внатрешна и надворешна употреба.Возраст од 7-9 години.Максимална одржлив тежина од 200 килограми.Вклучува две начин рака пумпа.Топката е доставена самопочит.Презентирани во боја кутија и идеален како подарок.Лабораторија тестирани, се согласува да го играчка безбедносни барања, издржливи и безбедни.Инфлацијата настава : извади вметната бела приклучок (ер затка) од топката, вметнете го врвот на пумпата и перничиња се надувуваат со топката за добра големина, а потоа го замени белиот plug назад во дупката брзо.Отскокнување!.Овој Бункер Топката е за повисоки детска возраст 7-9 (исто така познат како Кенгур нешто големо, Hoppity Хоп Хоп Топката, Седат вметнете го врвот на пумпата и перничиња се надувуваат со топката за добра големина, а потоа го замени белиот plug назад во дупката брзо.Отскокнување!.A : вметната бела приклучок (ер затка) во топката и мора да се отстранат првиот!Инфлацијата Настава : .Чекор 1 : Земете внесената бела приклучок (ер затка) од топката.Чекор 2 : Внесете на совет на пумпа во устата (изградена-во променлива отворот).Чекор 3 : Транспорт на топката до дозволената големина (нормално 7 минути за 50 cm топка).Чекор 4 : Брзо го замени белиот plug назад во дупката за да се запре воздух течење.Направено!.A : Топката е направен од гума која ќе стане многу договор се цврсто спакувани во кутија.На тој начин, да ги задржи на транспорт да се водат на гума е клучот.Ако тоа е тешко да се постигне предложи топка големина во текот на првичната инфлација, корисниците може да ја остави топката, како што е за еден ден, а потоа пумпа повторно по материјалот добива целосно се поместуваат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа