.

.

WALIKI Играчки Хопер Топка за Возрасни лица (Hippity Хоп Топката, Подрипнувајќи Топката, Жив Топката со Рачки, Седат & Скокаат, Простор Бункер, Кенгур, нешто големо, Скокање

WALIKI Играчки Хопер Топка за Возрасни лица (Hippity Хоп Топката, Подрипнувајќи Топката, Жив Топката со Рачки,

DEN 719.52
Достапност
Залиха

Ж-U-G-E : 29 инчи во дијаметар.Возрасни Подрипнувајќи Топки се точна големина за "возрасни," 5'4" 6'4. НЕПРИФАТЛИВО : Задолжување на детето Hippity Хоп Топката е навистина НЕ е во ред.Сега можете да добиете на вашите сопствени.КОРИСНИ : Импресионира вашите шеф на канцеларијата & се на живот на било која партија.Забавувајте се со децата & доживеете вашето детство.Не е време за патување машина.ЛЕСНО ДА се НАДУВА : двојно дејство рака пумпа вклучени ($5.95 вредност) со вашиот Бункер Топката.Лесно се надува во 7 минути.Достапен во црвена, вар зелена, виолетова, розева, сина, кадифен опфатени и преку 15 различни варијации.WALIKI ИГРАЧКИ, 10+ ГОДИНИ работно ИСКУСТВО : Од 2005 година, smart родителите за доверба на Waliki бренд за Седат и Отскокнување на Топката, на жив коњ, и епски бие играчки кои се направи ВЕЖБАЊЕТО ЗАБАВНО.За разлика од другите, низок квалитет на генерички брендови на, Waliki е пишувано на GMA, на Wendy Вилијамс Show, Ние сме лојални на социјалните медиуми следење и квалитет на производот видеа.Среќен Скокање!.Стил : Возрасти 16-101 (Возрасни).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа