.

.

WALIKI Жив Коњ Хопер | Гумени Подрипнувајќи Коњ за Деца | Коњ Скокање (Еднорог)

WALIKI Жив Коњ Хопер | Гумени Подрипнувајќи Коњ за Деца | Коњ Скокање (Еднорог)

DEN 839.76
Достапност
Залиха

★ ГУМЕНИ & ЖИВ : Коњ Бункер е совршен за возраст од 3-5, услужни и cuddly кадифен маска, жив надувување во внатрешноста на мочниот меур. ★ ЛЕСНО ДА се НАДУВА : пригоден Двојно Дејство Рака Пумпа е вклучена.Се бие во 5 минути!. ★ НАДУЕНИ ГОЛЕМИНА : Гумени Скокање на Коњ, кат да седло 12 инчи. 18" x 12" x 12" Yeeeehhaaaa!. ★ НАУЧАТ РАМНОТЕЖА & КООРДИНАЦИЈА : Повеќе од забава, децата да седат на Подрипнувајќи Коњ, се најде нивната рамнотежа и брзо, Јава Коњ за Деца станува нивните претпочитаниот метод на транспорт.Љубоморен на нивниот Бункер Коњ?Обидете се Возрасен Големина Хоп Топката. ★ WALIKI ИГРАЧКИ : Од 2005 smart родителите за доверба на нашите славни бие играчки кои се НАПРАВИ ВЕЖБАЊЕТО ЗАБАВНО.Стил : ЕДНОРОГ Не само за забава.Waliki е целосна линија на Подрипнувајќи Коњи, кои се користат во градинки и училишта, како казна-моторни алатка.Нашите Бункер, Коњ има две удобно рачки и меки влакна кои помагаат да остане во место.Нашите коњ хопер стил надуени возење на животните.Децата години љубов мека & cuddly кадифен покрие, и брзо да научат да се седне и да се отскокнување напред додека развивање на рамнотежа и координација.Нашите шарени и гумени Скокање на Коњ е стабилна, дебели, и издржливи, но мека и лесна тежина.Тоа ќе изгледа одлично во секоја playroom.Нашите коњ хопер стил надуени возење на животните.Децата години љубов мека & cuddly кадифен покрие, и брзо да научат да се седне и да се отскокнување напред додека развивање на рамнотежа и координација.Нашите шарени и гумени Скокање на Коњ е стабилна, дебели, и издржливи, но мека и лесна тежина.Тоа ќе изгледа одлично во секоја playroom.Нашите коњ хопер стил надуени возење на животните.Децата години љубов мека & cuddly кадифен покрие, и брзо да научат да се седне и да се отскокнување напред додека развивање на рамнотежа и координација.Нашите шарени и гумени Скокање на Коњ е стабилна, дебели, и издржливи, но мека и лесна тежина.Тоа ќе изгледа одлично во секоја playroom.Нашите коњ хопер стил надуени возење на животните.Децата години љубов мека & cuddly кадифен покрие, и брзо да научат да се седне и да се отскокнување напред додека развивање на рамнотежа и координација.Нашите шарени и гумени Скокање на Коњ е стабилна, дебели, и издржливи, но мека и лесна тежина.Тоа ќе изгледа одлично во секоја playroom.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа