.

.

OhCherry Подрипнувајќи Коњ - Жив Коњ/Животните за 1-3 Години,Жив Играчки за Деца,Жив Коњ Бункер со Пумпа,се Прошетаат На Еднорог Играчки за Девојчиња(Момчиња n Девојки)(?

OhCherry Подрипнувајќи Коњ - Жив Коњ/Животните за 1-3 Години,Жив Играчки за Деца,Жив Коњ Бункер со Пумпа,се Прошетаат

DEN 602.16
Достапност
Залиха

ORGINAL ДИЗАЈН, ИСКЛУЧИТЕЛЕН И УНИКАТЕН : Oh Cherry има секогаш се посвети големо внимание на оригиналниот дизајн, имаме 20 години искуство во изработка на пвц играчки.Овој коњ скокање структура наука, симпатична дизајн, децата ќе се заљуби во тоа како е можно тие да се види тоа, е одличен избор за подароци.-МОРА да ИМА и ЗА ДЕЦАТА : Тоа го има четири силна и безбедна гумени нозе, со полн еластичност.Тоа може да им помогнат на децата да вежба рамнотежа, да научат да одат и да се промовира развојот на мозокот, тоа е совршен хопер играчка за години.БЕЗБЕДНО И DASY ДА се НАДУВА : За деца 1-8 години, без phthalates, олово, BPA и тешки метали!Помина CTT безбедност тест!Лесно да се надува, само отстранете ја белата plug од коњот стомак, вметнете го врвот на пумпа, надува играчка на правото големина, а потоа брзо го замени белиот приклучок во дупка.ИГРА НАСЕКАДЕ : дали внатрешна или надворешна, ова скокање на коњ е совршен за играње!Тоа може да инспирира децата да се вози вистински коњ.СОВРШЕН ПОДАРОК : симпатична форма и убава пакување, идеален за родендени, Децата Ден и Божиќ.Вашите деца ќе апсолутно љубов оваа гумени пријател.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа