.

.

iPlay, iLearn Жив Другари Деца Животинско Хопер Играчки, Децата Кадифен Сина Подрипнувајќи Коњ, Гумени Возење на Змеј W/ Пумпа, Затворен Отворено Скокач, Роденденски Пода?

iPlay, iLearn Жив Другари Деца Животинско Хопер Играчки, Децата Кадифен Сина Подрипнувајќи Коњ, Гумени Возење на

DEN 887.76
Достапност
Залиха

Кадифен. 【Надгради квалитетот】 Еластична гумени гума, прекриени со дебел слој на кадифен ткаенина, нула триење, да го штити вашето дете кожата и безбедноста за време на игра (доаѓа со бесплатни воздушна пумпа). 【Две-на Чело Подрипнувајќи Змеј】Единствени две-на чело дизајн, симпатична изглед, ушите за да сфатат дека се погодни за деца мали раце.Гумени жив змеј!. 【Возење со Крилја】Секоја глава има свој уникатен израз на лицето!Ова возење-на, исто така, спортски еден пар на змеј крилја, нека вашето дете се замисли зголемените низ небото како тие се прошетаат овој змеј!. 【Едукативни Придобивки】Стабилна екстремитети, на 90 степен десен агол дизајн, вежбање на вашето дете рамнотежа и ногата сила од бие.Промовира активна игра и забава алтернатива за видео игри. 【Се прилагодува кон секоја ситуација】Игра во затворени простории или на отворено со овој подрипнувајќи змеј за зацврстување на телото.Погоден за playdates, партии и група се игра развива социјални вештини.Исто така е најдобар избор за змеј љубовници за Божиќ, детски Ден, родендени, и училиште се репродуцира.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа