.

.

Hedstrom 18-Инчен Кадифен Хопер Топката со Пумпа, Зелена Чудовиште

Hedstrom 18-Инчен Кадифен Хопер Топката со Пумпа, Зелена Чудовиште

DEN 719.76
Достапност
Залиха

Мека, кадифен покрие во забавни креации.Кадифен чудовиште има глупав насмевка и zany очи.Машина перат отстранлив капак.Кадифен Чудовиште бункер е како да имате 2 жирито, во 1. Отстранување на забава, кадифен капак и имате солидна боја хопер топка за подрипнувајќи забава.Подрипнувајќи и бие е забавно вежбање за деца.Одлично за внатрешна или надворешна игра. 18 Инчен дијаметар бункер е направен од дебела, трајни винил и има текстура се справи и на дното за да се подобри грчевито држејќи се и безбедност.Бродови самопочит, но брзо се надувува со вклучени рака пумпа.Боја : Чудовиште.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа