.

.

Малку Tikes 9301 Хопер Топката Играчка

Малку Tikes 9301 Хопер Топката Играчка

DEN 890.40
Достапност
Залиха

Издржливи винил.Безбедно и вдлабнати ре-гумени вентил.Помага да се изгради координација вештини. 4+.Оваа Мала Tikes хопер ќе обезбеди часа на забава и рекреација за деца на возраст од четири години и нагоре.Оваа трајни винил хопер карактеристики безбедно и вдлабнати ре-гумени вентил.Исто така, помага да се изгради координација вештини.Една боја избрани по случаен избор од страна склад со текот на времето на испорака.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа