.

.

Фарма на Жирито, наградуван Гумени Бие Розова Свиња со Пумпа

Фарма на Жирито, наградуван Гумени Бие Розова Свиња со Пумпа

DEN 1610.40
Достапност
Залиха

Одличен начин да се развие децата чувство на рамнотежа и координација вештини.Меки, лесни за контрола уши, совршен за малку раце да се одржи на.Тие ќе го задржи вашето малку еден забавуваа со часови – и ги носи надвор за спиење!.Подарок Кухо и заврши со пумпа.BPA и Phthalate слободни.Еве дојде на Фармата Жирито, доведување подрипнувајќи, бие, boinging забава за вашето дете ден.Голем штекер за сите кои обуката енергија, подрипнувајќи, исто така, промовира тело координацијата, рамнотежата и лимфните циркулација при давањето на забава тренингот.И на Фарма Жирито вклучуваат слободна рака пумпа и имаат само-затворање вентил - не plug кои може да се гуши опасности, како и други животински хопер брендови.Добитник е на повеќе награди, вклучувајќи Креативна Детска Играчка на Годината и Мајка ми Избор Сребрен Медал; се Препорачува за возраст од 18 месеци до 4 години.Еве дојде на фармата жирито, доведување подрипнувајќи, бие забава за вашето дете ден.Направен од висок квалитет, светло обоени, BPA и phthalate без пластика за долготрајна употреба и издржливост.Овие животни се комбинираат возбуда и забава со енергични вежба која го поттикнува телото на координацијата, рамнотежата и лимфните циркулација при давањето на забава тренингот.Голем штекер за сите кои обуката енергија!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа