.

.

Алуминиумска Жица 18 Мерач Силна Bendable Метал Занает Жица за Правење DIY Занаети

Алуминиумска Жица 18 Мерач Силна Bendable Метал Занает Жица за Правење DIY Занаети

DEN 167.76
Достапност
Залиха

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ 18 МЕРАЧ ИЗДРЖЛИВОСТ - Ова алуминиумска жица е совршен за било накит одлуки или занаети проекти како цврстина е само право!Цврст алуминиум и не-оцрни.ЖИВ СРЕБРЕНА БОЈА - за Разлика од било кој друг класичен алуминиумска жица која изгледа како да исчезнува, наше е само светла и сјајна сребрена, трајни & долготрајни.НЕ ОЦРНИ ЖИЦА - Нашата жица не е дупка која ќе го направи вашиот занаети сјајна сребрена исто како и нова.Исчистете ја од време на време, така што жив боја нема да бидат покриени.МУЛТИ УПОТРЕБА ЗА БИЛО која DIY - Нешто што доаѓа на вашиот креативен ум може да се направи со овој алуминиумска жица, тоа може да биде скулптура, накит, градинарство, кукла, животни или нешто што сакате да го креирате.Нашата жица е совршен за вашата креативност.РАЗНОВРСНА БОЈА - сребро може да се вклопи насекаде и се уште изгледа добро на било кој проект ќе се направи.ЕКСТРА ДЕБЕЛИ 18 МЕРАЧ ИЗДРЖЛИВОСТ - Ова алуминиумска жица е совршен за било накит одлуки или занаети проекти како цврстина е само право!Цврст алуминиум и не-оцрни.ЖИВ СРЕБРЕНА БОЈА - за Разлика од било кој друг класичен алуминиумска жица која изгледа како да исчезнува, наше е само светла и сјајна сребрена, трајни & долготрајни.НЕ ОЦРНИ ЖИЦА - Нашата жица не е дупка која ќе го направи вашиот занаети сјајна сребрена исто како и нова.Исчистете ја од време на време, така што жив боја нема да бидат покриени.МУЛТИ УПОТРЕБА ЗА БИЛО која DIY - Нешто што доаѓа на вашиот креативен ум може да се направи со овој алуминиумска жица, тоа може да биде скулптура, накит, градинарство, кукла, животни или нешто што сакате да го креирате.Нашата жица е совршен за вашата креативност.РАЗНОВРСНА БОЈА - сребро може да се вклопи насекаде и се уште изгледа добро на било кој проект ќе се направи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа