.

.

Уметнички Жица 18 Мерач / 1.0 mm Оцрни Отпорни Обоени Бакар Занает Жица, 4 yd / 3.6 m, Антички Месинг

Уметнички Жица 18 Мерач / 1.0 mm Оцрни Отпорни Обоени Бакар Занает Жица, 4 yd / 3.6 m, Антички Месинг

DEN 182.88
Достапност
Залиха

Одлична за правење на накит компоненти како што синџир maille, beaded синџир, скок прстени, earwires, и жица завиткан приврзоци.Мека темперамент жица е shapeable.Оцрни отпорни слој.Трајно глеѓ обоени.Совршен за накит и занаети.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа