.

.

RCWOMEDXK Накит Занает Алуминиумска Жица 18 Мерач Од 75 Метри Bendable Метална Жица Арматура Оцрни Отпорни за Sculpting Накит Одлуки Гем Метал Заврши Градина Обоени Мека Венец Beadi

RCWOMEDXK Накит Занает Алуминиумска Жица 18 Мерач Од 75 Метри Bendable Метална Жица Арматура Оцрни Отпорни за Sculpting

DEN 263.76
Достапност
Залиха

【РАЗНОВРСНА】 RCWOMEDXK Накит Жица применливи за sculpturing, жица ткаење, украсување, изработката, beading, накит одлуки, флорални уредување, градинарство, ограда поправка, жица shaping за аматерски образование, или завиткување; Одлични за правење скулптури, ѓердани, гем заврши привезоци, белегзии, обетки, украси, mesh, синџир mail, играчки, и DIY уметнички проекти. 【СЈАЈНА ЖИВОПИСНИ БОИ】RCWOMEDXK Уметнички Алуминиумска Жица поседува сјајна и живописни бои, континуирана должина, а во согласност боја трајни Бои може да се разликува малку, бидејќи на различни боја многу или поради монитор резолуција. 【ПОГОДНО ГАЈТАНОТ ПАКЕТ】 цвет жица е спакуван со здрав гајтанот којшто е погодно да се земе метал занает жица надвор и чувајте ги организира без неуредна. 【ФУНКЦИЈА】 Добра флексибилни, меки, лесни и bendable, не исчезнат и не-корозивен.Различни бои се исполнат вашите различни занаети потребите на проектот. 【100% ЗАДОВОЛСТВО】 Ако примите оштетени производ или имате било какви други незадоволство, контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да им понуди задоволително решение за вас во рок од 24 часа.RCWOMEDXK алуминиум занает жица користат обоени елоксирани алуминиумски дури и со металик сјај бои.Алуминиум занает жица е флексибилен, меки, лесни и bendable, не исчезнат и не-корозивен.Различни бои се исполнат вашите различни занаети потребите на проектот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа