.

.

uxcell 0.9 милиметри Кол 10m Должина Флексибилни Нерѓосувачки Челик Жица Кабел за Мелница

uxcell 0.9 милиметри Кол 10m Должина Флексибилни Нерѓосувачки Челик Жица Кабел за Мелница

DEN 2244.00
Достапност
Залиха

Име На Производот : Не 'Рѓосувачки Челик Жица Кабел;Материјал : Не' Рѓосувачки Челик.Боја : Сива;Кабел со Дијаметар : 0.9 милиметри / 0.04".Вкупна Должина : 10 M / 32.8 Ft.Net Тежина : 39g.Пакет Содржина : 1 x Нерѓосувачки Челик Жица Кабел.Одлично за дигалки, кревање, обврзувачки,и синџир, мелница, итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа