.

.

Уметнички Жица 20-Мерач Не-Оцрни Месинг Жица, 15-Јарди (3 Парчиња)

Уметнички Жица 20-Мерач Не-Оцрни Месинг Жица, 15-Јарди (3 Парчиња)

DEN 427.68
Достапност
Залиха

Одлична за правење на накит компоненти како што синџир maille, beaded синџир, скок прстени, earwires, и жица завиткан приврзоци.Мека темперамент жица е shapeable.Оцрни отпорни слој.Трајно глеѓ обоени.Совршен за накит и занаети.Големина : 3 Пакет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа