.

.

BENECREAT 14 Мерач 16.4 Нозе Круг Чист Бакар Жица Злато Месинг Жица за Beading Занает и изработка на Накит

BENECREAT 14 Мерач 16.4 Нозе Круг Чист Бакар Жица Злато Месинг Жица за Beading Занает и изработка на Накит

DEN 222.96
Достапност
Залиха

【Големина Референца】 : Дебелина 14 Guage(1.6 мм); Должина 5m(16.4 Стапки), должината може да се задоволат дневните прирачник потреби. 【Материјал】 : Направен од чист бакар со деликатна изработка и премиум суровина.Answer : ___________________________ Note : Не е погоден за индустриски проводници за употреба. 【Добра Еластичност】 : Лесно да се наведнувам, но, исто така, беспомошна да се одржи во форми, погодна за двете завиткување камења и diy проект кој треба облик структури. 【Живописни Бои】 : Боја : злато, трајни & долго-траен, може да се разликува малку, бидејќи на различни боја многу или поради монитор резолуција. 【Широка Употреба】 : Одлична за правење на накит компоненти како што се ѓердан синџир maille, beaded синџир, скок прстени, earwires, и жица завиткан привезоци или друг занает проект.Големина : 14 Мерач | Боја : Злато.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа