.

.

Playboy Машки Холивуд DNS Спреј, 2.5 Течност Унца

Playboy Машки Холивуд DNS Спреј, 2.5 Течност Унца

DEN 216.00
Достапност
Залиха

Ориентален-вуди мирис кој е идеален за светот на славните личности.Се отвора со citrusy искри на мандарина и бергамот, заедно со ароматични варијации на мајчина душичка и elemi.Срцето е составен од смирувачки лаванда со јасмин, ружино дрво и cedar, која се создаде машка флорални унија на елеганција и subtleness.Основа ги опфаќа ветивер, мошус, килибар, ванила и сандаловина, оставајќи удобно, топло и еротски заврши.Playboy Холивуд е ориентален-вуди мирис кој е идеален за светот на славните личности.Тоа се отвора со citrusy искри на мандарина и бергамот, заедно со ароматични варијации на мајчина душичка и elemi.Срцето е составен од смирувачки лаванда со јасмин, ружино дрво и cedar, која се создаде машка флорални унија на елеганција и subtleness.Основа ги опфаќа ветивер, мошус, килибар, ванила и сандаловина, оставајќи удобно, топло и еротски заврши.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа