.

.

Luxear Нерѓосувачки Челик Лимон Zester Сирење Grater Готвење Цитрус Zester За Чоколадо Портокал Ѓумбир Лук Со Остар Мултифункционален Сечилото Ергономски Силикони Handhold Со За?

Luxear Нерѓосувачки Челик Лимон Zester Сирење Grater Готвење Цитрус Zester За Чоколадо Портокал Ѓумбир Лук Со Остар

DEN 239.76
Достапност
Залиха

【Универзална Употреба】:Совршен за подготвување на вкусен оброк, Luxear нерѓосувачки челик zester ви помага кора кашкавалите, лимони, портокали, зачини, gingers, чоколади, додавајќи радост и удобноста на вашиот живот.Практична алатка за сите љубители на гастрономијата и колачи.Готвење брзо, ourcooking Zester е посветен за да се поедностави вашиот готвење.Повеќето професионални садови прави да се чувствувате како готвач. 【Супериорен Квалитет】:Luxear кујна graters zesters е предвидено со остар нож направени од не ' рѓосувачки челик, 100 % рѓа-отпорни и анти-деформација, обезбедување траен ефикасност искуство.Дршката во силиконски материјал, флексибилни и удобно со рака, мека да се справи, не се лизга, лесен за употреба (ВНИМАНИЕ : избегнувајте деца допирање тоа директно, без возрасни надзор). 【Хуманизирано Дизајн】 : лимон grater се справи со е дизајниран со не се лизга теми, избегнување на ризикот од повреда, повеќето значаен за сите вашето искуство.Гума врз основа е дизајниран да не се лизга, во исто време, никогаш не предизвика гребнатини на површината.Преземе целосна сметка на вашиот вистински користење потреби и да ви помогне да решетки храна повеќе ефикасно и лесно. 【Лесно Чистење】:Машина перат, нашите сирење grater zester може да ја намали вашата скучна работа на задачата дома, со четка за слободни, вие исто така може да се мијат со испирање со вода, може лесно да се чистат по употребата, па никогаш не се грижите за нега.Постои виси дупка на справи, и може да се стави во кука за заштеда на кујнскиот простор.За вашата безбедност, ве молиме чувајте го со заштитна маска предвидено.Luxear сирење grater ви помогне да добиете фина кора од лимон во секунди, се создаде подобрување на салата, оброци, десерти, ви донесе извонредни професионални кујна искуство дома!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа