.

.

Егзотични Бела Аспарагус Семе за Садење - 100+ Семе - Ретки Градина со Зеленчук, Семиња

Егзотични Бела Аспарагус Семе за Садење - 100+ Семе - Ретки Градина со Зеленчук, Семиња

DEN 1583.76
Достапност
Залиха

ЕГЗОТИЧНИ ЗЕЛЕНЧУК, СЕМИЊА : Расте на овие вкусни и егзотични Бела Аспарагус.ЛЕСНО ДА РАСТЕ : Растенијата по последните мраз 1/4 инчи длабоки.Целосна сонцето е најдобро, вода колку што е потребно.Произведено во САД.Бродови од нашите Ајова фарма и бебе соба за вас!Задоволство Да Се Гарантира.РАСТЕ ИЛИ ПОДАРОК : Одличен подарок за мајка ми, татко ми, градинар, Голема отворено МАТИЧНИ Проектот за Деца.Ретки Градинарски Семиња да Расте.Ретки Бела Аспарагус.Расте на оваа егзотични и вкусен зеленчук. 100 Семки.Направен е во САД.Бродови од Ајова.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа