.

.

Harilla Treble Филтер Одбор за Ниски Фреквенции 2 Начин Автомобил Аудио Засилувач

Harilla Treble Филтер Одбор за Ниски Фреквенции 2 Начин Автомобил Аудио Засилувач

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Treble и Бас 2 начин Фреквенција Divider.Спроведување на целокупната дебагирање, без заварување, со користење на многу удобен, и слушање на звук ефекти може да се спроведе пребарување за контрола во согласност со нивните сопствени интереси.Висок и низок четири-тон прилагодливи, може да се користи за дома аудио, или со автомобил аудио.Treble и бас четири начини на приспособување, целосна бесплатна заварување, лесен за употреба, висока бас додели повеќе точни.На високо квалитетни компоненти, парична казна изработка.Опис : - Treble и Бас 2 начин Фреквенција Divider - Високо квалитетни компоненти, парична казна изработка. - Treble и бас четири начини на приспособување, целосна бесплатна заварување, лесен за употреба, висока бас додели повеќе точни. - Спроведување на целокупната дебагирање, без заварување, со користење на многу удобен, и слушање на звук ефекти може да се спроведе пребарување за контрола во согласност со нивните сопствени интереси. - Високи и ниски четири-тон прилагодливи, може да се користи за дома аудио, или со автомобил audio Specification : - Материјал : PCB Одбор - Боја : Како на сликата шоу - Size : Прибл. 45x28mm/1.77x1.10inch; Дупка од Далечина : 38x21mm/1.50x0.83inch Package Вклучува : 1 парче Аудио Звучници Crossover.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа