.

.

DollaTek Супер бас Звук Ефект Одбор Моќност Засилувач preamp Тон Одбор Флексибилни и Моќен Звук Подобрување на Квалитетот

DollaTek Супер бас Звук Ефект Одбор Моќност Засилувач preamp Тон Одбор Флексибилни и Моќен Звук Подобрување на

DEN 191.76
Достапност
Залиха

Звук подобрување.Ниска фреквенција надомест на штета.Висока фреквенција резолуција контрола.Напојување напонот : DC9-18 V.Изглед, големина : 61x31x11mm.Чип модел : BBE2150 Power напон : DC9-18 VAppearance големина : 61x31x11mm Weight : 14g Package вклучуваат : 1 x моќност засилувач одбор.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа