.

.

MP3 Формат на декодер Одбор ТФ-Картичка У Диск Вграден Засилувач за декодирање Аудио MP3 Плеер Модул Привлечни

MP3 Формат на декодер Одбор ТФ-Картичка У Диск Вграден Засилувач за декодирање Аудио MP3 Плеер Модул Привлечни

DEN 2121.60
Достапност
Залиха

Можете да го поставите 'single / целосна песна' циклус со притискање на копчето.стандардната вредност е целосна песна циклус кога моќ.Тоа е стандард ТФ режим кога ТФ -Картичка не постои, тоа автоматски ќе се префрлат на У диск режим, и двата уреди се инсталирани, вие можете мануелно да се префрлате да playback mode.Притиснете копчињата кои се прилагоди нагоре и надолу, песна промени, volume + -, пауза / игра, режим на префрлување.Тој е дизајниран со пристаништа кои може да прочитате ТФ-картичка и У диск, можете да пуштате музика преку тоа.MP3 формат на декодер одбор ТФ-картичка У диск вграден засилувач за декодирање аудио MP3 плеер модул Привлечни.Тој е дизајниран со пристаништа кои може да прочитате ТФ-картичка и У диск, можете да пуштате музика преку itsupport MP3 формат, авто игра по моќ, redindicator Екранот кога статусот е playing You може да се постави "single / целосна песна' циклус со притискање на копчето.стандардната вредност е целосна песна циклус кога моќта on Press копчиња кои се прилагоди нагоре и надолу, песна промени, volume + -, пауза / игра, режим switching It има стандард ТФ режим кога ТФ -Картичка не постои, тоа автоматски ќе се префрлат на У диск режим, и двата уреди се инсталирани, вие можете мануелно да се префрлате да playback mode.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа