.

.

IEUYO Нерѓосувачки Челик Занитвам Ореви Асортиман Комплет, Занитвам Орев Навој Занитвам орев Вметнете Nutsert, Рамна Глава, 50 Компјутери 3Sizes, unc завршетоци со 1/4-20 5/16-18 3/8-16

IEUYO Нерѓосувачки Челик Занитвам Ореви Асортиман Комплет, Занитвам Орев Навој Занитвам орев Вметнете Nutsert,

DEN 2340.00
Достапност
Залиха

1. Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Занитвам Ореви Асортиман Комплет. 2. Материјал : 304 Stainless Челик. 3. Занитвам Ореви Може да Биде Инсталиран во Многу Различни Видови на Материјал, Вклучувајќи Челични, Пластични и Fiberglass. 4.Пакетот Вклучува 50 PCS Занитвам Ореви : 1/4-20, 5/16, 3/8. 5. Сите парчиња Доаѓаат во Трајни Транспарентна Кутија за Складирање, Лесен за Чување.Големина : unc завршетоци со 1/4",5/16",3/8" Комплет, 50pcs.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа