.

.

Keadic 130 Парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Занитвам Ореви Комплет, 8-32 #10-24 1/4-20 5/16-18 3/8-16 Рамна Глава Навој Вметнете Nutsert Rivnuts за Автомобили, Мебел, Декорација

Keadic 130 Парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Занитвам Ореви Комплет, 8-32 10-24 1/4-20 5/16-18 3/8-16 Рамна Глава

DEN 453.36
Достапност
Залиха

✅Премиум Квалитет Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, со висока цврстина и одличен сила, отпорни на ' рѓа & корозија, многу издржливи и здрав, не е лесно да се деформира или да се прекине.Што е најважно, тие се не-токсични и загадувањето бесплатни еколошки производи. ✅ Големина на Занитвам Ореви 85 Pcs нерѓосувачки челик занитвам ореви навој вметнете nutsert комплет вклучува 5 царскиот големини : #8-32" (40 Pcs) #10-24" (30 Pcs) 1/4-20"(30 Pcs) 5/16-18"(20 Pcs) 3/8-16"(10 Pcs).Тие се спакувани во здрав tranparent кутија со етикета, лесно да се најде соодветна големина за вашата употреба. ✅ Научни Дизајн Нашата занитвам ореви се knurled со рамен и длабоко конец, кои се лесно да се поправат и против пролизгување ефикасни.Покрај тоа, ќе го цениме нивниот изглед, дури и на теренот и мазна површина, без burrs. ✅ Широк Апликација-Тоа е обично applicated во разни метални листови, цевки и други производствени индустрии, и широко се користи во собранието на електромеханички и светлината индустриски производи, како што се автомобили, авијација, железнички пруги, ладење, лифтови, прекинувачи, инструменти, мебел и декорација. ✅ Сигурен По продажба на Услуги, Ние сме убедени со квалитетот на нашите производи, и тие нема да ве изневерам.Ве молиме контактирајте ме ако имате било какви проблеми околу нашиот производ, тогаш јас ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 12 часа (можеби малку доцна за време на викендите).Големина : 130 Pcs Занитвам Орев Асортиман Комплет.

Параметрите на стоката

♢ ♢Material:
Stainless Steel
♢ ♢Color:
Silver
♢ ♢Size:
#8-32“ #10-24“ 1/4-20“ 5/16-18“ 3/8-16“ ( you can find the detail sizes from 2nd picture)
✔️ Package Content :
#8-32 Rivet Nuts :
-- 40Pcs
#10-24 Rivet Nuts :
-- 30Pcs
1/4-20 Rivet Nuts :
-- 30Pcs
5/16-18 Rivet Nuts :
-- 20Pcs
3/8-16 Rivet Nuts :
-- 10Pcs
???? Reasons for choosing us:
1.Flat Head Threaded Insert Nutsert :
2.Non-toxic & Pollution-free :
3.Knurled Surface & Deep Thread :
4.Reliable After-sale Services :
✔️ Welcome to contact me if you have any problems about our products, I will reply you as soon as possible within 12 hours. :

Подобро ви се допаѓа