.

.

86pcs Тешки Слепи Занитвам Орев Комплет Наместен, Riveter Алатка, Занитвам Орев Пиштол, Протнете Раката Riveter, Занитвам Пиштол Навој Вметнете Алатка, Возбудлив Алатки со 80P

86pcs Тешки Слепи Занитвам Орев Комплет Наместен, Riveter Алатка, Занитвам Орев Пиштол, Протнете Раката Riveter,

DEN 479.76
Достапност
Залиха

Оваа 86pcs рака повлечете Слепи орев занитвам пиштол кит е Совршен за автомобили, приколки, поправка на мебел, па дури и прошетки зграда etcs.Овие рамна глава занитвам ореви имаат добри перформанси на fastener функција, вклучува многу парчиња за секоја големина на занитвам ореви;.На Занитвам ореви се направени од алуминиум легура , тие се издржливи и сигурни, долго-траен;.На занитвам пиштол со mandrels и nosepieces се пакуваат во пластични случај, погодно за чување и преносни.Различни различни големини, M3(20pcs), M4(20pcs), M5(20pcs), M6(10pcs), М8(10pcs); во Споредба со други ореви тие вообичаено се ниски профили. 86pcs Тешки Слепи Занитвам Орев Комплет Наместен, Riveter Алатка, Занитвам Орев Пиштол, Протнете Раката Riveter, Занитвам Пиштол Навој Вметнете Алатка, Возбудлив Алатки со 80 PCS Метрички Занитвам Ореви Асортиман M3 M4 M5 M6 М8 Спецификација : Пиштол тело Материјал : челик Занитвам Орев Материјал : Алуминиум легура се справи со капак Материјал : пластични Боја : сина и црна Големина на орев занитвам mandrels : M3/M4/М5/M6/М8 Вкупна должина од рака алатка : прибл.27cm/10.63" Пакет се вклучени : 1pc x Орев Занитвам Алатка 5pcs x Орев Занитвам Mandrels : M3/M4/М5/M6/М8 20pcs x М3 Навој Занитвам Орев Внесува 20pcs x М4 Навој Занитвам Орев Внесува 20pcs x М5 Навој Занитвам Орев Внесува 10pcs x M6 Навој Занитвам Орев Внесува 10pcs x М8 Навој Занитвам Орев Внесува 1pc x Пластични Чување 1pc x Упатството за Топло Информации : Почитувани Клиенти, вашето задоволство е наш врвен интерес, ако примите неисправни предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, има 30days. политика на враќање.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа