.

.

325PCS Занитвам Орев, Camtek #8-32#10-24 5/32-32 1/4-20 5/16-18 3/8-16 1/2-13 Цинк Позлатен Јаглероден Челик unc завршетоци со Метрички Занитвам Ореви Rivnut Асортиман Рамна Глава Навој Вметнете N

325PCS Занитвам Орев, Camtek 8-3210-24 5/32-32 1/4-20 5/16-18 3/8-16 1/2-13 Цинк Позлатен Јаглероден Челик unc

DEN 503.76
Достапност
Залиха

➤[HIGH QUALITY] - Camtek занитвам ореви се направени од јаглероден челик, силна рѓа и отпорен на корозија за долго време се користи; Цинк позлатен површината помогне да се спречи површината штета и згаснат, анти-оксидација, здрава и lead-free, висока јачина, не-deforming, товарот теми. ➤[ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ] - 325pcs занитвам ореви со 7 големини во трајни транспарентна кутија, тоа вклучува : 85pcs 5/32"-32 UNC, 70pcs #8-32 UNC, 60pcs #10-24 UNC, 40pcs 1/4"-20 UNC, 30pcs 5/16"-18 UNC, 20pcs 3/8"-16 UNC и 20pcs 1/2"-13 UNC.Идеален занитвам орев асортиман за полнење за да се задоволат вашиот мулти-потреби. ➤[ШИРОК APPICATIONS] - На занитвам ореви комплет е обично applicated во разни метални листови, цевки и други производствени индустрии, и широко се користи во автомобилската, мебел и декорација на други електрични и индустриски производи. ➤[ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ] - Сите димензии се мерени рачно, не може да биде мерење грешки, ве молам не ми пречи.Производот се мали делови и не се погодни за деца, ве молиме, чувајте ги подалеку од дофат на деца. ➤[ПРИЈАТЕЛСКИ ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ] - Ние се стремиме да им понуди на 100% задоволство за сите наши клиенти.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со вашето купување. ●Материјал : Јаглероден Челик, Цинк Позлатен. ●Тип : Рамна Глава, Knurled Тело. ●5/32-32 UNC 85pcs; ●#8-32 UNC 70pcs. ●#10-24 UNC 60pcs; ●1/4-20 UNC 40pcs. ●5/16-18 UNC 30pcs; ●3/8-16 UNC 20pcs. ●1/2-13 UNC 20pcs. ●Висока цврстина, издржливи. ●Не-deforming, товарот теми. ●Отпорни на корозија. ●Не-токсични и загадувањето слободни. ●Camtek занитвам ореви комплет е обично applicated во разни метални листови, цевки и други производствени индустрии. ●Тоа е широко се користат во собранието на електромеханички и светлината индустриски производи, како што се автомобили, авијација, железнички пруги, ладење, лифтови, прекинувачи, инструменти, мебел и декорација.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа