.

.

Ѕвона, Jingle Божиќ, DIY Занаети, Празник Украси. Бел. Домашни Миленици Опрема, Врата Правец На Chimes Вклучувајќи Lanyard. (0.5 инчи Сребро 200PCS)

Ѕвона, Jingle Божиќ, DIY Занаети, Празник Украси. Бел. Домашни Миленици Опрема, Врата Правец На Chimes Вклучувајќи

DEN 167.76
Достапност
Залиха

【Lanyard]】Тоа е опремен со lanyard, кој е многу удобен за вас да ги користите. 【Процесот на производство】 Ние ги користиме electroplating процес, со богати бои, светли бои, богата боја, мазна и нежна севкупно, и анти- ' рѓа и анти-оксидација. 【DIY Занаети】 Мали ѕвона може да се користи по своја волја, како што се пет јаки, подарок пакување, накит привезоци, играчка додатоци, празник украси, итн.DIY е свој личен декорација. 【Звучни карактеристики】 мал бел разумно структура дизајн, jingling, и звукот е јасно и слатка. 【Издржлив материјал】 Секој бел е направен од високо-квалитет метал за издржливост, и содржи виси дупки.Ѕвона за различни прилики.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа