.

.

Academyus Флорални Пена Отвори Срцето Рамки Бела Полистирен Styrofoam Пена Моделирање Занает Свадба Партија Оркестарот Материјали 30cm 1pcs

Academyus Флорални Пена Отвори Срцето Рамки Бела Полистирен Styrofoam Пена Моделирање Занает Свадба Партија Оркестарот

DEN 311.76
Достапност
Залиха

❤ Кој шупливи љубов срце облик, можете да го красат со рози и други цвеќиња, како ви се допаѓа. ❤ Направени од добри пена, трајни, мека и лесна. ❤ Количина : 10 Pcs (Големина : 5.5 cm/8.5 cm/10см/13.5 cm), 1 Pc (Големина : 15cm/20cm/30cm) (Опционално). ❤ Совршен за правење на вашиот сопствен посебни партија декорација, свадба, DIY занает, итн. ❤ Големина : 5.5 cm/2.17", 6.5 см/2.56", 8.5 cm/3.35", 10см/3.94", 13.5 cm/5.31", 15см/5.91", 20cm/7.87", 30cm/11.81" (Прибл.).Предмет Тип : Пена Моделирање Пол : Жените Материјал : Пена Количина : 10 Pcs (Големина : 5.5 cm/8.5 cm/10см/13.5 cm), 1 Pc (Големина : 15cm/20cm/30cm) (Незадолжително) Карактеристики : DIY Занает, за Декорација, Мазна Површина, Лесни, Љубов Срце Облик, Големина : 5.5 cm/2.17", 6.5 см/2.56", 8.5 cm/3.35", 10см/3.94", 13.5 cm/5.31", 15см/5.91", 20cm/7.87", 30cm/11.81" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пена Моделирање Или 10 x Пена Modellings.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа