.

.

ECCPP 45mm Цилиндар на Главата Клипот Комплет одговара за Husqvarna 353 351 350 346 Пила Заменува 537253002 Клипот Pin Прстени Circlip Пила Делови Нови

ECCPP 45mm Цилиндар на Главата Клипот Комплет одговара за Husqvarna 353 351 350 346 Пила Заменува 537253002 Клипот

DEN 959.76
Достапност
Залиха

FITMENT МОДЕЛИ - ECCPP 45mm Цилиндар на Главата Клипот Комплет одговара Husqvarna 353 351 350 346 Пила.ПАРАМЕТАР-го Заменува ОЕМ Дел Број : 537253002;Материјал : Метал;Боја : Како на сликата show (прикажи); Цилиндар Големина : 45mm;Гаранција : 12 месеци.КАРАКТЕРИСТИКА - ECCPP материјали цилиндри како прецизните делови.Тие се екипа со нови умре-фрлија алуминиумски материјали.Слој има добра адхезија, дебел слој, висока цврстина и добра отпорност на абење.Клипот е направен од висок силикон тешко алуминиум материјал со висока цврстина и разумни коефициент на термичка експанзија.Клипот прстен е направен од високо квалитетни материјали, само-подмачкување и издржливи.НАЈДОБРА УСЛУГА-Ние ви обезбеди со супер-класа на брзина додека се гарантира квалитетот на нашите производи.Затоа што постојат многу видови на цилиндрите, ако не сте сигурни, ве молиме да контактирате со услуга за услуга на клиентите ќе се реши тоа за вас.ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ-1 X ЦИЛИНДАР на ГЛАВАТА,1 X КЛИПОТ,1 X КЛИПОТ PIN,1 X КЛИПОТ ПРСТЕН во СОБАТА,2 X CIRCLIPS,1x ПРИГУШУВАЧ ЗАПТИВКА, 1x ЦИЛИНДАР ЗАПТИВКА.Го заменува ОЕМ Дел Број : 537 25 30 02. Одговара На Модели : Husqvarna 353 351 350 346 Пила.Цилиндар Големина : 45 MM.Цилиндрите се добро избалансирани и да се изврши и во рачни операција. 1 X ЦИЛИНДАР НА ГЛАВАТА. 1 X КЛИПОТ. 1 X КЛИПОТ PIN. 1 X КЛИПОТ ПРСТЕН ВО СОБАТА. 2 X CIRCLIPS.ECCPP материјали цилиндри како прецизните делови.Тие се екипа со нови умре-фрлија алуминиумски материјали.Слој има добра адхезија, дебел слој, висока цврстина и добра отпорност на абење.Клипот е направен од висок силикон тешко алуминиум материјал со висока цврстина и разумни коефициент на термичка експанзија.Клипот прстен е направен од високо квалитетни материјали, само-подмачкување и издржливи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа