.

.

MCAMPAS Пилот Режач и 750 Millivolt Thermopile Собранието, Сопствени 36-Инчен Води Алуминиум Стаклени Влакна Жица за Печка Контроли Замена на Делови

MCAMPAS Пилот Режач и 750 Millivolt Thermopile Собранието, Сопствени 36-Инчен Води Алуминиум Стаклени Влакна Жица

DEN 791.76
Достапност
Залиха

➦.Издржливи Внатрешна отпорност (25°C), се разликува со спецификации и должина меѓу 1.500 mΩ и 4,500 mΩ.Нормална работна температура 700-750°C. SThe колекции вклучени ЛП/НГ Пилот Режач со 750 millivolt thermopile генератори. ➦.Ова собрание комплет може да бидат заменети со следните models:5009611,5009622,3509612,5009612,5009621,3509611,3509622,3509621,2509612,2509611,2509622,2509621. ➦.На Thermopile безбедност Спецификации : Должина 36 инчи и Оценка : 750 mv.Жица Материјал : стаклени влакна завиткување линија, метал алуминиум плик, овие линии се висока температура отпор оган линија. ➦.Дел може да се различни од по изглед, но е функционален еквивалент пред делови ,трајни тело структура и висока осетливост. ➦.Издржливи Внатрешна отпорност (25°C), се разликува со спецификации и должина меѓу 1.500 mΩ и 4,500 mΩ.Нормална работна температура 700-750°C. Погоден за гас печки, гас скари, гасни котли и гас бојлери.Контроли Замена На Делови 750 Millivolt Thermopile Генератори И Пилот-Режач Собранието Комплет, 36-Инчен Води Алуминиум Стаклени Влакна Жица.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа