.

.

XHF 1000 КОМПЈУТЕРИ AWG 14 Ferrule Crimper Plier Изолирани Crimp Pin Терминал Кабелот Крајот Терминали, Жица Ferrules Терминали, Wire Конектор, Изолирани од Папочната Pin Крајот Терминал 2.075mm2

XHF 1000 КОМПЈУТЕРИ AWG 14 Ferrule Crimper Plier Изолирани Crimp Pin Терминал Кабелот Крајот Терминали, Жица Ferrules

DEN 239.76
Достапност
Залиха

XHF 1000pcs Висок Квалитет на Ferrule жица Терминали Конектор Жица Опсег : 14 A. W. G., 2.075mm2.XHF електрични терминали користење на квалитет бакар, , позлата калај процес, проводници подобро, Ro HS согласност.Широко се Применува во Електрична, Електронската Индустрија, Опрема, Индустриска, Автоматизација, Осветлување, Напојување на Системот за Контрола, Телекомуникациски, Хемиска Индустрија итн.За најдобри резултати користете crimper plier додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во терминал. 100% ЗАДОВОЛСТВО : Ако имате било незадоволителен, ве молам само да се јавите на нашите љубезно услуги на клиентите.Наш Врвен Приоритет е вашата сатисфакција и стоиме зад нашите производи 100% .Изберете XHF ризик денес.Кликнете на Портокал Копчето за да се Купи Сега!.Боја : Сина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа