.

.

100PCS Лемење Печат Жица Конектори,26-10 AWG Топлина се Смалуваат Лемење Задник Конектори(26-24AWG Бела 25PCS,22-18AWG Црвено 35PCS, 18-14AWG Сина 30PCS, 12-10AWG Жолта 10PCS)

100PCS Лемење Печат Жица Конектори,26-10 AWG Топлина се Смалуваат Лемење Задник Конектори(26-24AWG Бела 25PCS,22-18AWG

DEN 261.36
Достапност
Залиха

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 100 PCS Лемење Печат Жица Конектори,26-10 AWG Топлина се Смалуваат Лемење Задник Конектори(26-24 AWG Бела 25 PCS,22-18 AWG Црвено 35 PCS, 18-14 AWG Сина 30 PCS, 12-10 AWG Жолта 10 PCS).ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИЗОЛИРАНИ И ПОЖАР-RETARDANT МАТЕРИЈАЛ : школка е направен со пламен-отпорен материјал, побезбедно отколку нормално пластика.НАПРЕДНИ ТОПЛИНА се СМАЛУВААТ ЦЕВКИ : Топлина се смалуваат цевки се намалува на 1/3 оригинална големина, обезбедување на тесна и да се обезбеди изолација за секоја врска.ВРСКА СО ЛЕСНОТИЈА : Професионална одделение електрични конекции можат да бидат направени во секунди.ШИРОКА ПРИМЕНА : Идеално се користи во автомобилската, осветлување, електрични контрола, тела, контрола кола, сигнал и ПА системи, апарати за дома, машини и други електрични врска делови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа