.

.

Fscar ABS Автомобил Црвено Bodyside Отворот Exhauster Покрие Декорација Трим Внатрешни Додатоци 2Pcs за Ram меморија 2010-2021

Fscar ABS Автомобил Црвено Bodyside Отворот Exhauster Покрие Декорација Трим Внатрешни Додатоци 2Pcs за Ram меморија

DEN 575.76
Достапност
Залиха

1.Fitment : Компатибилен Со 2010-2021 Ram Меморија. 2.Материјал : 100% Сосема Нов Високо-Квалитетна ABS Пластика. 3.Fscar Автомобил Bodyside Отворот Exhauster Покрие Спречи Гребнатини И Прашина На Површината На Возилото,Чувајте Го На Чиста,Роман,И Да Додадете Чувство На Новиот Дизајн. 4.Многу Лесно Да се Инсталира со самолепливи 3 M Лента. 5.Ние Обезбедуваме Квалитет На Производите Во Исто Време Да Се Обезбеди Најдобар Квалитет На Услугата,За Да Обезбеди Најдобра Услуга По Продажбата,Било Проблем За Објектот Или Инсталација,Ве Молиме Контактирајте Со Нас Прво,Ние Ќе Ги Обезбеди Решение За Вас Побрзо,Ви Благодариме.Боја : Црвена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа