.

.

Автомобил Вентилација трим, хром

Автомобил Вентилација трим, хром

DEN 181.20
Достапност
Залиха

Автомобил вентилација трим, хром.Содржина : 5 ленти на 128 мм.Флексибилен материјал.Едноставно сечење.Одговара на речиси сите вентилација grilles.Автомобил Вентилација трим, chrome Grades возилото до оптички.5 хром скратува за еден кул изглед!Благородна оптички за вашиот простор во внатрешноста.Општ опис : Содржина : 5 ленти на 128 мм - Флексибилни material The хром скратува може да биде едноставна cutted на invidual должина на воздухот влезот на регулаторите.После тоа само клип на вентилација grilles.Благородна влакна е подготвен!Хром-деко-членовите се достапни во различни изведби во нашата продавница.Сите предмети се достапни на интернет.Превозот на работни денови во рок од 24 часа по налози примени.На убедливо поштенските трошоци се независно од големината или тежината на пратката!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа