.

.

JC SPORTLINE Автомобил-Стил Страна Врати Трим PP Материјал за BMW М3 E36

JC SPORTLINE Автомобил-Стил Страна Врати Трим PP Материјал за BMW М3 E36

DEN 2231.76
Достапност
Залиха

【Fitment】 : Оваа Врата го Намали за BMW E36 М3. 【Материјал】 : PP,Направена од страна на одобрен & сертифицирани производители со материјали кои ги исполнуваат барањата на пазарот и патот употреба прописи. 【Лесна Инсталација】 : Слободен лепак лента и клипови се Вклучени,Одлична Fitment. 【Прекрасен Изглед】 : Оваа врата го намали може да го Подобри визуелни влијанија, се создаде нов иконите се погледне и да го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели на улица.Оваа врата го намали изглед и стилски дизајн, таа ќе работи добро и подобрување на вкупните перформанси во ракување и издржливост.Име на производ : Лево и десно врата заштита скратува.Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Функција : Само-лепило и отстранлив,Температурата отпорни,не се намалила,водоотпорен,долгорочна издржливост,декорација за вашиот автомобил.Боја:Црна.Производ материјал : животната средина мека пластика ПП.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа