.

.

Shkalacar Автомобил Божиќ Украси Каки Ирваси и Носот Прозорец Покрив-Топ & Решетката Оркестарот Авто Празник Декорација Додатоци Комплет Клип Тип за Возилото Ван Камио

Shkalacar Автомобил Божиќ Украси Каки Ирваси и Носот Прозорец Покрив-Топ & Решетката Оркестарот Авто Празник Декорација

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Празник Автомобил Оркестарот : Божиќ еленски дизајниран со Божиќ елементи, игрива и симпатична форма, донесе Радост на сите во Сезона.Широко се Користи : На Божиќ ирваси автомобил декорација може да се користи во различни возила, како на пример автомобили, спортски автомобили, камиони се речиси компатибилен со сите модели.Лесен за инсталација : Авто-клип дизајн со задебелена ПВЦ клип за прицврстување, дури и ако се возите со голема брзина, тоа ќе биде стабилна како една карпа.Добар Квалитет : Направен од премиум квалитет на ткаенина, со бисер памук пополнување, добра во допир, тесни и фирма.Услугата за Гаранција - Ние сме посветени на задоволството на клиентите, ако има било какви прашања со вашиот Божиќ Автомобил Декорација, ве молиме да бидат слободни да контакт.Спецификации : Боја : Khaki Material : Cloth Product големина : 41 * 14cm Пакет големина : 42 * 28 * 2cm Package тежина : 200g Package Листа : 1 * Сет на Автомобил Декорација Рогови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа