.

.

Talvania Бел Памук Washcloths - Пакет од 24 - Супер Абсорбента Бања Лице Крпи - 12 x12 Тери Бања Миење Текстил Set - Spa Насловна Чистење со Крпа Мулти-Цел - Прстен Откачи Памук

Talvania Бел Памук Washcloths - Пакет од 24 - Супер Абсорбента Бања Лице Крпи - 12 x12 Тери Бања Миење Текстил

DEN 406.80
Достапност
Залиха

Прстен Откачи Памук,памук,тери. ★TALVANIA СУПЕР АБСОРБЕНТА КРПА : Секој мека крпа е направен од 100% чист прстен откачи памук тери која прави супер абсорбента. ★TALVANIA 24 ПАКЕТ КРПА : Секој алишта мерки 12 x 12 инчи, со пакет на 24 оглед на нивната реупотребливост вие никогаш не ќе го снема за илјадници користи за да се дојде. ★TALVANIA МУЛТИ ЦЕЛ АЛИШТА : Користете ги за бања или лицето измијте го, купатило, кујна, фитнес центар, спа, канцеларија, генералното чистење, на обновливи бришејќи крпа и повеќе, редеа слободни. ★TALVANIA ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Машина перат и безбедно да се исуши, се препорачува да се мијат пред првата употреба, не користете кајгана или ткаенина softeners, собори сува ниска, за најдобри резултати сува веднаш за да се избегне mildew, не железо. ★TALVANIA ГАРАНЦИЈА : Ние сме убедени дека ќе уживате во бенефициите обезбедени од страна на овој делукс квалитет washcloths, која е причината зошто ние нудиме 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на, кликнете на "ДОДАДИ во КОШНИЧКА" на цел свој сет на TALVANIA Делукс Квалитет Washcloths сега!.Боја : Бела.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа