.

.

Амазон Основите Брз-Суви Алишта - Памук, 12-Pack, Platinum

Амазон Основите Брз-Суви Алишта - Памук, 12-Pack, Platinum

DEN 343.44
Достапност
Залиха

100% Памук.Увезени.Алишта мерки 12 12 инчи.Направен од 100% памук за мекост и солза-отпорни сила.Лесни; брзо се апсорбира влага за пријатна се чувствуваат; атрактивни солидна боја.Едноставна бенд и границата со детали додава визуелни интерес дали укината или бесење.Направен во OEKO-TEX Стандард 100 фабрика, независна сертификација на систем кој обезбедува производство на текстил ги исполни високите безбедносни и еколошки стандарди.Опис на производот Основите Брз-Суви Алишта - 100% Памук, 12-Pack, Platinum Од Производителот Основи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа