.

.

Balaclava Ски Маска,Топло и Windproof Руно Зимски Спортови Капа,за Мажи Жени

Balaclava Ски Маска,Топло и Windproof Руно Зимски Спортови Капа,за Мажи Жени

DEN 575.76
Достапност
Залиха

100% Акрил.ПРАВЕЦ на ОТПОРНИ И ВОДООТПОРЕН; Висок квалитет на ветер отпорна ски маска може да издржи лошите временски услови и да се заштити вашето лице и врат за време на студената зима.Совршен лицето и вратот потоплите за скијање, сноубординг, мраз риболов, лов, планинарење, пешачење, велосипедизам,кампување во зиморничав времето, расчистување на снегот или работат на отворено во ладна клима.КРАЈНАТА УДОБНОСТ И ТОПЛИНА : Топла и Windproof Топлинска Руно ти ги extremly мека и пријатна Дали си работат надвор или дружење, ќе љубов на топлина и удобност на нашите Superfine руно поставата balaclava.ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА & КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ?На balaclava руно аспираторот може да обезбеди супер топлина.Мека и дише,да ги Задржи главата, вратот, ушите и лицето топло и удобно за време на ладно време зима.Кожата-пријателски материјали не ја иритираат кожата, без чешање, без мирис.КРАЈНАТА ЗАШТИТА : KOOLSOLY полно лице маски за заштита од ветар, прав, дожд, снег, лапавица, сончевите УВ зраци и други елементи.Можете да го носат овој balaclava како полно лице маска, отворете balaclava, половина лицето маска, ски маска, neckerchief, или под хауба шлем или шапка, со очила или очила.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Три-во-едно дизајн-капа, шамија и маска ви даде тројна заштита.Во зима или било која друга ладно време, таа целосно ќе се спротивстави на ладен воздух надвор и заштита на главата, лицето и вратот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа