.

.

GSKMOTOR 3/4 1 Инчен Гас на Моторот Макара Чудак Вратило Ракави со Чекор Копче Полнач за Предатор

GSKMOTOR 3/4 1 Инчен Гас на Моторот Макара Чудак Вратило Ракави со Чекор Копче Полнач за Предатор

DEN 191.76
Достапност
Залиха

Врвен квалитет на производот,со цел да точно одговара на вашиот 3/4" дијаметар вратило со 3/16" keyway и зголемување тоа да 1" со дијаметар 1/4" keyway.Дел е Големина : Ракав внатре дијаметар 3/4"; Ракав надворешен дијаметар 1"; Ракав должина е околу 3"; Ракав Keyway слот 1/4"; Чекор Копче Должина е околу 2".Работи со Гас на Моторот Чудак линкови за да Можат да го зголемиме чудак дијаметар да се вклопи pulleys, опрема кутии и др.Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата.Ве молиме сигурни дека тоа е компатибилен со вашето возило.пред купување за да се потврди.Големина : 3/4" 1" Инчен-стил.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа