.

.

XtremeAmazing 3/4 1 Инчен Гас на Моторот Чудак Вратило Ракав Адаптер Предатор Макара Понесе Редуктор Черупка Sheave со Чекор Копче

XtremeAmazing 3/4 1 Инчен Гас на Моторот Чудак Вратило Ракав Адаптер Предатор Макара Понесе Редуктор Черупка Sheave

DEN 234.48
Достапност
Залиха

Sleeve внатре дијаметар 3/4", Ракав надворешен дијаметар 1", Ракав должина е околу 3", Ракав Keyway слот 1/4", Чекор Копче Должина е околу 2".Работи со Гас на Моторот Чудак линкови за да Можат да го зголемиме чудак дијаметар да се вклопи pulleys, опрема кутии и др.Пакет Содржина : 1 x 3/4" 1" инчен ракав и чекор копче.Пакет Содржина : 1 x 3/4" 1" инчен ракав и чекор копче.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа