.

.

мојот автомобил мојот начин Хибрид Тело Страна Калапи Уреденост (Одговара) КИА Рио 5DR 2011-2017 | Прв на Пазарот Ексклузивни Заврши! | Луксузен Вратата Заштита! | 2.2 Инчи н?

мојот автомобил мојот начин Хибрид Тело Страна Калапи Уреденост (Одговара) КИА Рио 5DR 2011-2017 | Прв на Пазарот

DEN 2764.32
Достапност
Залиха

Автомобилската ОЕМ Квалитет (IATF 16949) и 100% Вистински 3 M Лепило; Вграден да Трае!; Телото Страна Украси се изградени според највисоките стандарди за квалитет и со високо-квалитетни 3 M лента.Едноставна Инсталација; Карактеристики DIY Кора 5-годишна гаранција.Отпор на долготрајна изложеност на сончева светлина, raining или атмосферски.Прв На Пазарот Ексклузивни Заврши!Хибрид-Chrome на Вистински Црна Карбонски Влакна.Токму Мери и Инженерните : Ширина : 2.2 Инчи.Пред Вратата Должина : 590 mm, Задната Врата Должина : 690 мм, Пакет на 4 Парчиња (2 Предни И 2 Задни Врати).мојот автомобил мојот начин Хибрид - Chrome на Вистински Црна Карбонски Влакна на Телото Страна Калапи Уреденост (Одговара) КИА РИО 5 DR 2011-2017 мојот автомобил мојот начин тело страна украси ефикасно да се замени со благи изгледот на вашето возило со повеќе луксузни еден.Овие парчиња соодветно надополнување на телото дизајн и акцент линии на вашето возење.За да одговараат на различните возила и корисникот вкусови, тие се достапни во голем избор на сопствени дизајни, големини и бои.мојот автомобил мојот начин тело страна украси се намали за да се потврди прецизна одговара за секое возило.Овие украси се конструирани со користење на врвот-квалитетни материјали.Она што е уште поважно, овие украси се земе само неколку минути да се интегрираат на вашиот автомобил или камион.Нема да има потреба за комплексна алатки или процедури како овие украси функција 3 M акрилик пена лента што sturdily обезбедува на вашиот возење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа