.

.

RULI 28 Прилагодливи Куче Рампата со Влечење Мат, Не се Лизга Дрвени Рампи за Мачки и Кучиња, Поддржува До 123 Килограми, Лесно да Кревет и Автомобил

RULI 28 Прилагодливи Куче Рампата со Влечење Мат, Не се Лизга Дрвени Рампи за Мачки и Кучиња, Поддржува До 123

DEN 2111.76
Достапност
Залиха

ДОЛГО ТРАЕ ИЗДРЖЛИВОСТ : Ова домашно милениче рампата е направен од високо-квалитет борови дрва.На молив триаголен поддршка структура е тестиран за поддршка до 123 килограми безбедно, како и можноста на ѓубрето е минимална.Ова домашно милениче рампата е лакирани, лесен за чистење и одржување, погоден за големи или мали домашни миленици.ВИСОК ВЛЕЧЕЊЕ : Висок квалитет на теписи се направени на удобно и отпорно на гребење материјали за да се обезбеди безбедност и долговечност.Постојат бразди на површината на тепих ткаенина, која може да се олесни притисокот на канџи и зглобовите и да се спречи кожен пријатели од на лизгање при одење на наклон.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : Тоа може да се прилагоди на 2 различни височини-12", 16".Што го прави погоден за повеќето од мебел во вашиот дом.Рампата е самоодржлива, дозволувајќи им на вашето куче да се постигне повисока области лесно.ИСТОК за ДА го КОРИСТИТЕ И APACE ЗАШТЕДА : Свитлива и целосно да се собраа; го извади на пакетот за да започнете со користење; нема собрание е потребно.Тоа може да биде укината кога не е во употреба, и тоа лесно може да се чуваат во автомобил, под креветот, или под креветот без преземањето премногу простор.БРЕНД ГАРАНЦИЈА : RULI е посветена на создавање на поудобен живот на животната средина за домашни миленици.Ако наидат на проблеми со користење на овој производ, ве молиме ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа!.Им помогне на кучиња ублажување на болката предизвикана од спондилитис или артритис и да се обезбеди совршено решение за домашни миленици кои не можат да се оди во кревет.Целокупната структура на рампата е направен од високо-квалитет на дрво, со високи влечење не се лизга душеци, кои ублажување на притисокот врз шепи и зглобовите.Им помогне на кучиња ублажување на болката предизвикана од спондилитис или артритис и да се обезбеди совршено решение за домашни миленици кои не можат да се оди во кревет.Тоа е добар подарок за домашни миленици!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа