.

.

Домашно милениче Рампата за Сите Кучиња и Мачки - за Кауч или Кревет,6 Слој Прилагодливи Рампата До 200 Кг,40 во Долго Прилагодливи од 13 24 со Шепа Влечење Мат и 4 самолеп?

Домашно милениче Рампата за Сите Кучиња и Мачки - за Кауч или Кревет,6 Слој Прилагодливи Рампата До 200 Кг,40 во

DEN 2159.76
Достапност
Залиха

100% Задоволството на Клиентите Guaranteed After независно тестирање, кучето рампата може да издржи тежина од 200 килограми.Секој од рампи поминале безбедност тестирани независно и можност за поддршка на домашни миленици и до 200 фунти.Ако вашето домашно милениче е над 25 килограми, ве молиме не користете ја најнизок степен на пренос.Преносни милениче рампи се свитка надолу стан, па лесно можете да го складирате во вашиот автомобил, под вашиот кауч или кревет без да се земе многу простор.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа