.

.

Imaginarium Капка & Go Рампата Тркач

Imaginarium Капка & Go Рампата Тркач

DEN 479.76
Достапност
Залиха

Ги учи децата за причина и последица.Занишан започнете портата.Направени од издржлив дрво.На возраст од 2 години и нагоре.Квалитетот дрвена конструкција.Задржи оние малку да се забавуваат и да се стимулираат со оваа прекрасна Imaginarium се откажат и да одат рампата тркач.Оваа трајни дрво играчка поставена е спектакуларно шарени и ги учи децата за причина и последица.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа