.

.

ТОП СВЕТЛА Автомобил Рампата Играчка за 1 2 3 Годишно Момче Подароци, Дете Трка на Патеката Играчка со 4 Дрвени Автомобили и 3 Автомобил Гаража

ТОП СВЕТЛА Автомобил Рампата Играчка за 1 2 3 Годишно Момче Подароци, Дете Трка на Патеката Играчка со 4 Дрвени

DEN 671.76
Достапност
Залиха

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Нашиот автомобил рампата играчка за 2 годишно момче и девојка е специјално дизајнирана со паркинзите, 3 автомобил гаражи, на бензинската станица и поправка продавница, го симулира реалниот живот сообраќај ситуација.Играчка автомобили може да се тргна од паркинзите во исто време и потоа слајдови одредување на виножитото трката за години без проблеми, подобрување години' е следење на способност.ДЕТЕТО БЕЗБЕДНО : трката за години е направен од високо квалитетни материјали, BPA Free и обоени со светла не-токсични вода-базирани боја.Целосно тестирани на највисоко U. S. ASTM F 963 играчка стандарди за безбедност, возила имаат положено затегнувачка тест и мали делови на испитот.Тест извештај покажува дека нашиот автомобил рампата играчка е доволно безбедно дури и да го купат како 1 година на старите играчки за девојчиња или 2-годишно момче подароци.ПРЕДУЧИЛИШНА УЧЕЊЕ ИГРАЧКА : На дете автомобил играчки за 1 2 години момчиња им помогне на поттикне развојот на рака-око координација и внимание век.Она што е уште поважно, на играчка автомобил рампата, исто така ги поттикнува години да соработуваат и да се врти да се игра сопствен тркачки автомобили на трката, развивање на комуникациските вештини.ПОДАРОЦИ ЗА ГОДИНИ : дрвени играчка автомобил рампата е компактен, која лесно може да се чуваат на shelving или во мала соба.Погоден за деца играње во дом, затворен или отворен активност.Спакувани во многу здрав шарени кутија, симпатична дете играчка е совршен избор, како роденденски подарок за 1 2 годишно момче, Божиќ подарок или посетете подарок за години!.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : дрвена автомобил рампата играчка , 4 рампата тркачи и нашите топли услуги на клиентите.Хит ни се во секое време за било каква причина, ние сакаме да се направи секој клиент среќен, деца безбедноста и клиентите задоволство се нашите главни грижи.Неговиот убав почетник тркачки автомобил поставите вклучувајќи 5 рампи и 4 мини автомобили.Оваа едноставна и добро-изградена деца автомобил рампата играчка носи многу трки да се забавуваат на вашата сакана момчиња и девојки.Тоа е совршен 1 2 годишна девојка момче играчка во текот на детскиот развој, која им помага да се промовира рака-око координација, се развие размислување, да се стимулира фокус и љубопитност и повеќе.Високо сугерираше ако сте во потрага за првиот роденден на подарок за една година момче и девојка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа