.

.

Дрвена Рампа Тркач. Трката за Години и 3 Дрво Автомобили и 2 Топки,Играчки за Деца 1 2 3 Годишно Момче и Девојка Подароци

Дрвена Рампа Тркач. Трката за Години и 3 Дрво Автомобили и 2 Топки,Играчки за Деца 1 2 3 Годишно Момче и Девојка

DEN 1199.04
Достапност
Залиха

❤️ МАЈКА ми Е ПРИОРИТЕТ ИЗБЕРЕТЕ ❤️ : Се постави и да си одат!Овој паметен подарок одговори на 1-годишно момче и девојка треба да се практикуваат независност и ќе ги задржи зафатени додека ќе се занимаваат и со други работи.Секој автомобил ротација на крајот на рампата за да продолжите на следното.Научете за причина и ефект со оваа забавна Дрвени Дете Трка да ги Пратите , Изберете автомобил, за објавување на автомобили во врвот на рампата и нека трки може да започне!. ????ДЕЦА ФЕСТИВАЛ ПОДАРОК ???? : Дрвени автомобил рампата големина 14.1x3.9x11.4 (9.8) инчи , тежина околу 3,5 килограми, вклучувајќи 4 автомобил рампи, Спакувани во еден многу убава и здрав боја кутија .Ова дете трка на патеката играчка е компактен и здрав, лесно може да се чуваат на shelving или во мала соба.Погоден за деца играње во дом, затворен или отворен активност, најдобриот подарок за 1 2 3 годишно момче и девојка роденден , голем партии!вашиот внимателен подарок ќе стави голема насмевка на нивните симпатична малку се соочуваат. ????ПРИРОДНИ ДРВЕНИ ИГРАЧКИ ???? : Ова дете рампата трка на патеката играчка е направен од висок квалитет на дрво, BPA Free и обоени со светла не-токсични вода-базирани боја,изшкуркан мазна, и заврши со безбедно, произведени со највисока оценка.тркалата не може да се извлекувајќи без насилно уривање.Не грижи за тркала падне или парчиња доаѓаат, освен. ????РАЗВИВААТ КОГНИТИВНИ ВЕШТИНИ ????:Учење Преку Играње Ова дете трката е едноставна и добро-изградена играчка, која ќе се поттикне развојот на вашето дете е страна-око координација и внимание век.Исто така, ги охрабрува години да соработуваат и да се врти да се игра сопствен тркачки автомобили на деца трката, развивање на комуникациски вештини.За најмалите деца како 1 2 3 годишна возраст, деца , тие учат умешност и повторување преку играње. ????Белешка За Migargle е Дрвени Играчки ???? : Дрво е природен материјал и како таков, има различни уникатна ознаки.Варијации во дрво жито, боја, јазли, текстура или боја за пренос се сите природни појави во овие рака-обоени дрвени производи.Овие уникатни варијации и ознаките се доказ на квалитетот, а не дефекти.Уживајте во обележја кои го прават вашиот Migargle е уникатна играчка!.Дрво Класичен Развојни Детството Играчка за добра причина - Премија Дрвени Трката направени од Издржлив Дрво, Долготрајни подароци за децата.Оваа едноставна и добро-изградена дрвени автомобил рампата е одлична играчка за 1 2 години, момчиња и девојки., која им помага да се промовира рака-око координација, се развие размислување и повеќе.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа