.

.

Aomola Montessori Играчки за 1 2 3 годишни Момчиња Години, Автомобил Рампата Играчки со 8 Мини Автомобили , Паркинг & Бензинска Станица, Рампата Racer Играчка Подарок за Момчиња ?

Aomola Montessori Играчки за 1 2 3 годишни Момчиња Години, Автомобил Рампата Играчки со 8 Мини Автомобили , Паркинг

DEN 454.80
Достапност
Залиха

【Автомобил Рампата Играчка Поставена】Нашиот автомобил рампата играчка специјално дизајнирани за 2 и 3 годишно момче и девојка вклучува 6 автомобил рампи, 4 паркинзите на врвот, 8 мини автомобили, поправка продавница, автомобил убавина продавница, бензинска станица.Тоа се симулира реалниот сообраќај сцена во реалниот живот. 【Montessori Играчки за Години】Ослободување на автомобил во горниот паркинг и да слајд надолу на виножито деца трката!Две паркинг места за две деца!Ова е автомобил рампата која може да се игра со двете деца заедно или во се врти. 【Повеќе Забава】на крајот на играта, толку години не само што може да се стави на автомобил на врвот паркинг, но исто така се симулираат нивниот сопствен автомобил за да земам гориво или испратите автомобил до автомобил за убавина продавница. 【Предучилишна Учење Играчка】На деца автомобил играчки за 2 3 години, момчиња и девојки им помага на вежба рака-око координација и фини моторни вештини.Покрај тоа,на играчка автомобил рампата, исто така ги поттикнува години да работат заедно и да се врти играње со своите автомобили на патеката, подобрување на комуникациските вештини како тие играат. 【Подароци За Години】броеви и светли бои на автомобилот привлече малку тркачи.На играчка автомобил рампата лесно може да се расклопуваат, собрани и се чуваат насекаде.Погоден за деца да се игра дома или на отворено.Тоа е совршен избор, како роденденски подарок за 1 2 3year момче, Божиќ подарок или посетете подарок за години!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа