.

.

ТОП СВЕТЛА Играчки За Деца 1 2 Годишно Момче И Девојка Подароци Дрвени Трката Автомобил Рампата Тркач Со 4 Мини Автомобили

ТОП СВЕТЛА Играчки За Деца 1 2 Годишно Момче И Девојка Подароци Дрвени Трката Автомобил Рампата Тркач Со 4 Мини

DEN 1761.60
Достапност
Залиха

МАЈКА ми Е ПРИОРИТЕТ ИЗБЕРЕТЕ : Ова дете рампата трка на патеката играчка е направен од висок квалитет на дрво, BPA Free и обоени со светла не-токсични вода-базирани боја.Целосно тестирани на највисоко U. S. ASTM F 963 и Европската EN71 играчка стандарди за безбедност.Возилата, исто така помина затегнувачка тестови на ASTM, тркалата не може да се извлекувајќи без насилно уривање.Не грижи за тркала падне или парчиња доаѓаат, освен.Автомобилот е доволно голем да не ризик од задушување дури и да го купат како подароци за 1-годишно момче девојче.УНИКАТЕН ВРВОТ PARCKING МНОГУ : 4 светла рампата racer тргна од врвот паркинг и потоа слајдови одредување на виножитото дете трка да ги пратите, со години задоволство на трки и подобрување на визуелниот следење на способност.Кога играта ќе престане, во години може да се соберат на автомобили во врвот на паркингот од страна на самите себе, за подобрување на вашето 1 2 годишно момче и девојка смисла на чување, и да се спречи автомобили од добивање на изгубени.ДЕЦА ФЕСТИВАЛ ПОДАРОК : Големина 12"x4"x10", тежина околу 2 килограми, вклучувајќи 4 автомобил рампи, 1 паркинг и 4 деца рампата тркач .Спакувани во многу здрав боја кутија .Само парче треба да биде прикачен е пренослив врвот паркинг, други не се соберат потребни.Ова дете трка на патеката играчка е компактен и здрав, лесно може да се чуваат на shelving или во мала соба.Погоден за деца играње во дом, затворен или отворен активност, најдобриот подарок за 1 2 годишно момче и девојка роденден.УЧЕЊЕ ПРЕКУ ИГРАЊЕ:Ова дете трката е едноставна и добро-изградена играчка.Што ќе се поттикне развојот на вашето дете е страна-око координација и внимание век.Исто така, ги охрабрува години да соработуваат и да се врти да се игра сопствен тркачки автомобили на деца трката, развивање на комуникациски вештини.За најмалите деца како 1 2 годишно момче и девојка , тие учат умешност и повторување преку играње.Тие ќе го сакам овој дар и да си игра со родителите или пријателите за час.УНИКАТЕН ДИЗАЈН ЗА ГОДИНИ : Ова дрвени автомобил рампата играчка е deigned за деца на возраст 1 2 само со ширина од автомобил рампата за да дозволите само 1 играчка автомобил за да ја извршите преку.Нема повеќе соодветен подарок за една година момче.Деца безбедноста и вашето задоволство се нашата главна грижа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа