.

.

Dilwe РК Автомобил Тело Школка Парапет,Метал РК Тело Школка Лево / Десно Парапет Надградба Замена Додаток за 1/10 Скала РК Роботот Автомобил(155cm)

Dilwe РК Автомобил Тело Школка Парапет,Метал РК Тело Школка Лево / Десно Парапет Надградба Замена Додаток за 1/10

DEN 244.56
Достапност
Залиха

【Висок квалитет】 : Направен од високо-квалитетни трајни метални материјали, трајни, носат-отпорни, и не е лесно да се оштети, обезбедување на долг животен век. 【Врвен изработка】 : парична Казна изработка и исклучителен изглед, можат подобро да се подобри веродостојноста на вашиот далечински управувач автомобил и зголемување на забава на играње. 【Применливи за】 : Применливи за 1/10 скала РК роботот.Тоа е идеално опрема за секој рк фан. 【Идеален додатоци】 : Може совршено да го замените стариот или оштетени делови, и подобро да се подобри ефикасноста на вашиот рк автомобил. 【Лесно да се инсталира】 : Светлина и преносни, лесно да се инсталира и расклопување, лесен за употреба и да ги задоволи вашите потреби.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа