.

.

HEYUANPIUS Дигитални Восок Потоплите, Восок Грејач Коса Отстранување Восок Машина Парафински Восок Потоплите Тенџере СПА Рака, Нога Тело Коса Епилатор Depilatory (Боја : Бел?

HEYUANPIUS Дигитални Восок Потоплите, Восок Грејач Коса Отстранување Восок Машина Парафински Восок Потоплите Тенџере

DEN 829.20
Достапност
Залиха

Греење серпентина за брз восок криза моделирани во трајни топлина асистент материјал и гарантирање на квалитет.Температурата на редовна контрола и индикатор за светло. Погоден за сите видови на восоци : тешко шанса, лента шанса, парафински шанса. Вклучуваат дополнителни алуминиумски контејнер и може да се отстрани со рачка. Погодни за лични, дома и салон користат придобивките на грејач/потоплите.Боја : Бела.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа